Тест по математике Запитання 1 Якщо в рівнянні 6х + 5 = 7 доданок 5 перенести у праву частину, то

одержимо рівняння: варіанти відповідей а) 6х = 7 + 5 б) 6х = 7– 5 в) 6х = –7 –5 г) – 6х = –7 –5 Запитання 2 7. Розв’яжіть рівняння : 3х + 5 = 2х + 7 варіанти відповідей а) 4; б) –3; в) –5; г) 2 Запитання 3 Знайдіть корені рівняння: 0,6(2х – 3) = 4,2 – 0,3х варіанти відповідей а) 2; б) –5; в) –3; г) 4 Запитання 4 У трьох цехах 413 робітників, причому в другому цеху на 35 робітників менше, ніж в першому, а в третьому – в 3 рази більше, ніж у першому. Скільки робітників працює в першому цеху? Яке з наведених рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено кількість робітників у першому цеху? варіанти відповідей а)х + х + 35 + 3х = 413 б) х + х – 35 + х : 3 = 413 в) х + х – 35 + 3х = 413 г) х + х +35 + х : 3 = 413 Запитання 5 Якщо через х позначити масу кавуна у кілограмах, то твердження:маса двох кавунів і однієї дині дорівнює 12 кг, причому диня вдвічі важча за кавун, запишеться у вигляді рівняння так: варіанти відповідей а) х + х = 12 б) 2х + 2х = 12 в) х + 12х = 12 г) 2х + 4х = 12

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Ангелина.

1. б) 6х = 7– 5

2. 3х+5 = 2х+7

   3x−2x = 7−5

   x = 2

   г) 2

3. 0,6(2х–3) = 4,2–0,3х

   1,2x−1,8 = 4,2−0,3x

   1,2x+0,3 = 4,2+1,8

   1,5x = 6

   x = 4

   г) 4

4. в) х + х – 35 + 3х = 413

5. б) 2х + 2х = 12