У трьох цехах працює 413 робітників, причому в другому цеху на 35 ро- бітників менше, ніж у

першому, в третьому в 3 рази більше, ніжу першому. Скільки робітників працює в першому цеху? Яке з наведе-них рівнянь відповідає умові задачі, якщо через x позначено кількістьробітників у першому цеху? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество рабочих в 1-м цехе.

x+(x-35)+3x=413

5x=413+35

x=448/5=89,6 - ответ не подходит по смыслу.

Задача составлена неправильно.