СРОЧНООО У трьох цехах працює 415 робітників, причому у другому цеху на 35 робітників менше, ніж

у першому, а в третьому – у 3 разибільше, ніж у першому. Скільки робітників працює у першомуцеху?Яке з рівнянь а-Гвідповідає умові задачі, якщо заX позначено кількість робітників у першому цеху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Максим.

Ответ:

в) 90 ;  х+х-35+3х=415

Пошаговое объяснение:

Повна умова задачі :

"У трьох цехах працює 415 робітників, причому в другому цеху на 35 робітників менше , ніж у першому, а в третьому - в 3 рази більше, ніж у першому. Скільки робітників працює в першому цеху? Яке з наведених рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено кількість робітників у першому цеху?

варіанти відповідей :  

а)   76 ;  х+х+35+3х=415

б)   95 ;  х-35+3х=415

в)   90 ;  х+х-35+3х=415

г)   інша відповідь "

Рішення :

Нехай у першому цеху працює х робітників, тоді у другому ( х-35)  робітників, а в третьому 3х робітників. Всього у трбох цехах працює 415 робітників. Складемо рівняння :

х+ (х-35) + 3х = 415

Розв"яжемо рівняння і знайдемо скільки робітників працює в першому цеху :

х + х - 35 + 3х=415

5х - 35 = 415

5х = 415 + 35

5х = 450

х= 450 : 5

х= 90 робітників працює у першому цеху.

Отже із наведених варіантів відповіді , вірний :в)    90 ;  х+х-35+3х=415