Точка K належить відрізку AB, довжина якого 27 см. Знайдіть дожини відрізків АК і ВК, якщо

АКменший від ВК на 5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тащерский Ярик.

Ответ:

(27-5):2=11

АК=11 см

ВК=11+5=16 см

Объяснение: