Два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом з'єднані послідовно. Сила струму в колі 1 А .Визначить опір

кола,напругу на кожному резистори й повну напругу на кожному резистори й повну напругу всієї ділянки коло ОЧЕНЬ СРОЧНО даю 50​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Виолетта.

Ответ:

При последовательном соединении проводников:  

I = I₁=I₂= const.

R=R₁+R₂ ⇒ 2 Ом+3 Ом=5 Ом    

U₁ = I*R₁ = 1 А*2 Ом = 2 B  

U₂ = I*R₂ = 1 А*3 Ом = 3 B  

U = U₁+ U₂ = 2 В+3 В= 5 B  

Ответ: 5 Ом; 2 В; 3 В; 5 В.