Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 30 л на 100 км шляху за

умови, що середня швидкість руху дорівнює 72 км/год. ККД двигуна — 38 %. Розрахуйте, чому дорівнює маса палива в кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожко Сергей.

Ответ: 745кВт

Объяснение:

Дано:

V=30л=0,03м³

ρ=710кг/м³

S=100км=10000м

V=72км/ч=20м/с

η=38%=0,38

q=4,6*10⁷Дж/кг

--------------------

N-?

Время движения автомобиля на расстоянии 100км равно:

t=S/V=100000/20=5000c

Мощность автомобиля равна:

N=Q/t=qρVη/t=4,6*10⁷*710*0,03*0,38/5000=744648Вт=745кВт