ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Визначте потужність двигуна автомобіля якщо витрати бензину становлять 30 л

на 100 км шляху за умови, що середня швидкість руху дорівнює 72 км/год. ККД двигуна - 38% (Питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг, густина бензину 710 кг/м³) 1. Оберіть формулу для знаходження ККД двигуна: а. ŋ = Qкор/Qповна•100% b. ŋ = Qкор/Аповна•100% c. ŋ = Qповна/Акор•100% d. ŋ = Aкор/Qповна•100% 2. Оберіть формулу для знаходження Акор: a. Aкор = N/t = N • l/υ b. Aкор = N • t = N • l/υ c. Aкор = N • t = N • l • υ d. Aкор = N/t = N • l • υ 3. Оберіть формулу для знаходження Qповна: a. Qповна = cm∆t b. Qповна = gm c. Qповна = λm d. Qповна = rm 4.Розрахуйте, чому дорівнює маса палива в кг. 5. Розрахуйте, чому дорівнює Qповна. Відповідь вкажіть в МДж 6. Розрахуйте, чому дорівнює потужність двигуна автомобіля в кВт.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыгин Кирилл.

Ответ:

1Оберіть формулу для знаходження ККД двигуна:

a. ŋ = Qкор/Qповна•100%

2Оберіть формулу для знаходження Акор:

b. Aкор = N • t = N • l/υ

3Оберіть формулу для знаходження Qповна:

a. Qповна = cm∆t

4Розрахунок маси палива в кг:

Маса палива = (витрати палива / 100) * (шлях / 1000) * густина бензину

Маса палива = (30 / 100) * (100 / 1000) * 710 = 21.3 кг

5Розрахунок Qповна:

Qповна = маса палива * питома теплота згоряння бензину

Qповна = 21.3 * 46 = 978.8 МДж

6Розрахунок потужності двигуна автомобіля:

Потужність = Qповна / (ККД двигуна * час)

Час = шлях / швидкість = 100 / 72 = 1.39 год

Потужність = 978.8 / (0.38 * 1.39) = 2014.3 кВт