100 балів! Дуже потребую допомоги! 1) Скільки води можна нагріти на 17 °С за рахунок повного

згоряння 10 г дизельного палива? . 2) Яку кількість теплоти потрібно витратити, щоб 2 кг води, яку взято при температурі 18 °С, перетворити у пару за 100 °С ? 3) Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 28 л на 90 км шляху за умови, що середня швидкість руху дорівнює 54 км/год. ККД двигуна — 35 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Богдан.
1)
Дано:
Δt = 17°С
m₁=10г=0,01кг

m₂- ?
Q₁=Q₂
qm₁=cm₂Δt
m₂=qm₁/cΔt
m₂= 46•10^6•0,01/4200•17
m₂= 4,600,000/71,400=64
2) Q = Q₁+Q₂
Q₁ = cm(t₂-t₁)=4200•2(100-18)= 688,800Дж
Q₂ = qm= 2•22,6•10⁵= 4,520,000Дж
Q = Q₁+Q₂= 688,800Дж+ 4,520,000Дж= 5,208,800Дж
3) не знаю