Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 30 л на 100 км шляху за

умови, що середня швидкість руху дорівнює 72 км/год. ККД двигуна — 38 %. (Питома теплота згорання бензину 46МДжкг,густина бензину 710кгм3 ).1. Оберіть формулу для знаходження ККД двигуна:А η=QповнаAкор⋅100%Б η=QкорAповна⋅100%В η=QкорQповна⋅100%Г η=AкорQповна⋅100%​

Ответы на вопрос

Отвечает Маршал Тимур.

Ответ: 745кВт

Объяснение:

Дано:

V=30л=0,03м³

ρ=710кг/м³

S=100км=10000м

V=72км/ч=20м/с

η=38%=0,38

q=4,6*10⁷Дж/кг

--------------------

N-?

Время движения автомобиля на расстоянии 100км равно:

t=S/V=100000/20=5000c

Мощность автомобиля равна:

N=Q/t=qρVη/t=4,6*10⁷*710*0,03*0,38/5000=744648Вт=745кВт

1. Г η=AкорQповна⋅100%​