Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 30 л на 100 км шляху за

умови, що середня швидкість руху дорівнює 72 км/год. ККД двигуна — 38 %. Розрахуйте, чому дорівнює потужність двигуна автомобіля в кВт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пульнева Даша.

Відповідь:

Дано:

-витрати бензину становлять 30 л на 100 км

-V-середня швидкість руху дорівнює 72 км/год

-ККД двигуна — 38 %.

-Знайти-потужність двигуна автомобіля

Рішення:  

A=P*t;

P=A/t;

ККД=A/Q;

Q=q*m=q*p*V =46 000 000*800*0.038=1 398 400 000 Дж

72 км/год=20 м/с

А=Q*ККД=1 398 400 000*0.38=531 392 000 Дж

t=l/v=100 000 (м) /20 (м/с) =5 000 c

P=531 392 000 / 5 000=106278 Ватт или    106,2  кВт

Відповідь:потужність двигуна автомобіля 106,2кВт

Різниця у відповіді може бути різною, бо деякі табличні значення можуть відрізнятися один від одного

Пояснення: