Трансформатор підвищує напругу з 220Bдо 1,1 кВ і має 700 витків у первинній обмотці який коефіцієнт

трансформації скількі витків у вторинній обмотці

Ответы на вопрос

Отвечает Савинцев Артем.

Ответ:

U2/U1=w2/w1, w2=700*1100/220=3500 витков

Ктр=U1/U2=1:5