Трансформатор увімкнено в мережу з напругою 200В. У первинній обмотці 1000 витків , у вторинній 200

витків. Який це трансформатор? Чому дорівнює напруга на вторинній обмотці?

Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Аліна.

Відповідь:

Це знижуючий трансформатор, вихідна напруга дорівнює добутку первинної напруги на коефіціент трансформації, який дорівнює відношенню кількості витків вторинної обмотки, до кількості витків первинної. В вашому випадку це 200*200/1000=200*0.2=40 В.

Пояснення: