Трансформатор підвищує напругу від 220 В до 660 В і має у первинній обмотці 840 витків . Скільки

витків міститься у вторинній обмотці?

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.
Дано:
N1=840
U1=220B
U2=660B
Знайти:k-? N-?
Розв"язаня
k=U1/U2=220:660=1/3
N2=840*3=2520