трансформатор підключений до джерела напруги 120в струм у первинній обмотці 5а визначте струм у

вторинній обмотці чкщо u= 36в. Скільки витків у первинній обмотці якщо у вторинній 280 витків

Ответы на вопрос

Отвечает Кадралинова Жасмина.

Ответ:

Струм у вторинній обмотці = 16.67 А. (с округлением до сотых)

Bитків у первинній обмотці = 933.33 виткiв (с округлением до сотых)

Объяснение:

Р=U*I

P1=U1*I1=P2=U2*I2 - при 100% КПД

I2= (U1*I1)/U2

I2= 120*5/ 36 = 16.67 А. (с округлением до сотых)

к= U1/U2=N1/N2

Отсюда

N1=(U1*N2)/U2

N1= (120*280)/36=933.33 виткiв (с округлением до сотых)