ПРОШУ ВАС ПОМОГИТЕ З башти заввишки  25 м кинули камінь зі швидкістю  15 м/с під кутом 30

0  до горизонту. Знайти: 1) який час тіло буде в русі, 2) на якій відстані від підніжжя башти він упаде на землю, 3) з якою швидкістю він упаде на землю

Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Карина.

Ответ:

разобьем на 2 интервала

1) подъем от вершины башни до Нмах: время t1=Vo*sina/g=15*0.5/10 = 0.75c, Hmax=Vo²*sin²a/2g=225*0.5²/20= 2.8125 м, расстояние L1max=Vo*cosa*t1=15*0.707*0.75=7.955м

2) движение (падение) с высоты Нмах'=2.8125+25=27.8225 м до земли:

t2=√(2*Нмах'/g)= √(2*27.8225/10)= 2.36c,

L2мах= 15*0.707*5.565=59м

3) всего: 1) время полета 0.75+2.36=3.11 с

2) расстояние до подножья 7.955+59= 67м