Яку кінетичну енергію має велосипедист, маса якого разом з велосипедом

становить 85 кг, і.швидкість руху якого дорівнює 17 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Дарья.

Ответ:

12282,5 Дж

Объяснение:

Дано:                       Решение:

m=85 кг                  E_{k}=\frac{m*v^{2} }{2}

v=17 м/с                  E_{k}=(85кг*(17м/с )²=12282,5 Дж

E_{k} -?                             Ответ: E_{k}=12282,5 Дж