Крижина плаває у воді. Об’єм  її підводної частини  54 м 3 .   Визначте

об’єм усієї крижини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Қуатова Жұлдыз.

Ответ:

Fa=po*g*V1 - виштовхувальна сила

Fa= 1000 кг/м^3 * 10 Н/кг * 54 м^3 = 540 000 H

Fa = P - виштовхувальна сила дорівнює вазі крижини

P=mg = po*V*g (де ро - густина льоду)

V = P/po*g = 540 000 H / 900 кг/м^3 * 10 Н/кг = 60 м^3

Отвечает Мещеряков Рома.

V  = 60 м^3

Fa=po*g*V1 - виштовхувальна сила

Fa= 1000 кг/м^3 * 10 Н/кг * 54 м^3 = 540 000 H

Fa = P - виштовхувальна сила дорівнює вазі крижини

P=mg = po*V*g (де ро - густина льоду)

V = P/po*g = 540 000 H / 900 кг/м^3 * 10 Н/кг = 60 м^3