Два нерухомі автомобілі, відстань між якими 250 м, починають одночасно рухатися назустріч один

одному з прискореннями 2 м/с2 та 3 м/с2. Через скільки часу вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Варвара.
1)2+3=5(м)-их скорость вместе взятых.
2)250:5=50(с)
Ответ:они встретятся через 50 секунд:)
Удачи.