З пункту А в пункт Б, відстань між якими 162км, одночасно виїхали два автобуси. Швидкість першого

автобуса 72 км/год, а другого 54 км/год. Визначне час, на який перший автобус випередить другий

Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Таня.

1)162/72=2,25 (год) - час прибуття 1 автобуса;

2)162/54=3 (год) - час прибуття 2 автобуса;

3)3-2.25=0.75 (год) або 45 хвилин.

Відповідь: на 45 хвилин перший автобус випередить другого