Допоможіть будь ласка Із пункту А до пункту В, відстань між ними =7,5 км, одночасно назустріч

один одному почали рухатися 2 велосипедиста: перший зі швидкістю 18 км/год, другий - 9 км/год. Визначити час, через який вони зустрінуться і відстань від пункту А до місця зустрічі.

Ответы на вопрос

Отвечает Байжуман Аблай.

Ответ:

Велосипедисти зустрінуться через 1000с

Відстань від п.Адо С =5000м

Объяснение:

S=7.5км=7500м,                Т=7500/5+2.5=1000с

v1=18км/год=5м/с,             Saс=5*1000=5000м  

v2=9км/год=2.5м/с,