Якою є кінетична енергія автомобіля якщо його маса дорівнює 900 кг а швидкість 20м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Ксюша.

Ответ:

180кДж

Объяснение:

m=900кг

V=20м/с

Ek-?

Ek=m×V²/2=900×20²/2=900×400/2=180000Дж=180кДж