Із двох міст відстань між якими 400 км, одночасно виїхали назустріч один одному вантажний

автомобіль та автобус. Швидкість вантажного автомобіля дорівнює 40 км/год, а швидкість автобуса- 60 км/год. Через який час після виїзду вони зустрінуться? t-? t-e/v. Вантаж.-b. Автобус-a СРОЧНО ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Ответ: 4ч

Объяснение:

Дано:

S=400км

V1=40км/ч

V2=60км/ч

-----------------

t-?

Скорость сближения равна:

Vc=V1+V2=40+60=100км/ч

Время, через которое встретятся транспортные средства:

t=S/Vc=400/100=4ч