Назвіть елемент, що має формулу леткої сполуки з Гідрогеном Н2Е і утворює вищий оксид з відносною

молекулярною масою 80

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Вадим.

Ответ:

S

Объяснение:

Для того, щоб відповісти на це питання звернемося то таблиці Менделєєва. Бачимо, що єлемент з загальною формулою Н2Е знаходиться у VI групі. Загальна формула вищого оксиду в цій группі - RO3.

Mr(RO3) = 80

Mr(RO3) = Ar(R)+Ar(O)*3 = Ar(R)+16*3 = Ar(R)+48 = 80

Ar(R) = 80-48 = 32

R - це S