Чому дорівнює прискорення тіла масою 500 г, на яке діє сила 100Н? ( в м/с2)  хелп, очень

надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=500г=0,5кг

F=100Н

Знайти:

a-?

За другим законом Ньютона:

a=F/m=100Н/0,5кг=200 Н/кг=200 м/c2