Кінь тягне віз зі швидкістю 0.5м/с.При цьому він виконує роботу 2,5МДж.,прикладаючи силу 300Н.За

який час виконується робота? *

Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Паша.

Відповідь:

v=5 м/с

A=2,5 МДж=2 500 000 Дж

F=300 H

t-?

P=Fv

P=A/t

A/t=Fv

t=A/Fv

t=2 500 000/300*5=1 667 (c)

Пояснення: