Гранітна колона має площу основи 2 м2 та вагу 500 Н. Знайдіть її тиск на опору. Очень

срочно,10 минут​

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Відповідь:

Пояснення:

p=F/S=500/2=250 Па