Плечі важеля, який перебуває в рівновазі, відповідно дорівнюють  15 і 90 см. Менша сила, що

діє на  важіль, дорівнює 1,2Н  знайти більшу силу. срочно надооо!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухина Любаша.

Ответ:

15*Большая сила = 90*1,2Нсм=108Нсм, Большая сила=108/15=7,2H

Объяснение: