Пж срочно дам 30б Задача; За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж, для цього прикладають

силу 500 Н. Знайдіть масу вантажу, якщо ККД блока дорівнює 90 %

Ответы на вопрос

Отвечает Ирклиевська Алла.

Ответ:

45кг

Объяснение:

m=n*F/g=0,9*500/10=45