Електрон рухається по колу в однорідному магнітному полі з індукцією 4 мТл. Знайти період

обертання електрона​

Ответы на вопрос

Отвечает Vins Kristina.

Ответ:

В=4 мТл, найти Т=?

Т=2πm/Bq, q/m=1.76e11 Кл/кг,

Т=2*π/(4е-3*1.76е11)= ....