Автомобіль проїхав першу половину шляху зі швидкістю 90 км/год, а другу половину — 70 км/год.

Визначте середню швидкість руху автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Самигуллин Дамир.

Пусть половина пути S

t1=S/V1=S/90; t2=S/70; t1+t2=S(1/90+1/70)=S*16/630=S*8/315

Vcp=2S/(S*8/315)=2*315/8=315/4=78 3/4=78,75 км/ч.