Робітник піднімає відро з піском за допомогою мотузки. Знайти силу натягу, якщо маса 15 кг, а

прискорення 1 м/с^2

Ответы на вопрос

Отвечает Лазутина Екатерина.

Ответ:

(⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)⁠♡

Объяснение:

другий закон Ньютона: сума всіх сил, що діють на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення.

Таким чином сила натягування мотузки дорівнює силі тяжіння, що дорівнює масі тіла помноженій на прискорення вільного падіння на Землі.

F = m * a = 15 кг * 1 м/с^2 = 15 Н

Отже, сила натягу мотузки дорівнює 15 Н.

Отвечает Алтыбаев Турсынгали.

Ответ:

15H...................