5. Визначте період коливань пружинного маятника масою 150 г, якщо жорсткість пружини дорівнює 40

Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=150g=0.15kg

k=40 H/m

п=3.14

T-?

T=2п√(m/k)

T=2*3.14*√0.15/40=6.28*√0.00375=6.28*0.06=0.375с