ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! 1) Скільки коливань здійснить тіло за 12 с, якщо частота дорівнює 3

Гц?2) Хвиля з періодом коливань 0,5 с поширюється зі швидкістю 20 м / с. Чому дорівнює довжина хвилі?3) Частота коливань крил комара 600 Гц, а період коливань джмеля 5 мс. Яке з комах зробить більше коливань при польоті за одну хвилину і на скільки?1) Скільки коливань здійснить тіло за 12 с, якщо частота дорівнює 3 Гц?2) Хвиля з періодом коливань 0,5 с поширюється зі швидкістю 20 м / с. Чому дорівнює довжина хвилі?3) Частота коливань крил комара 600 Гц, а період коливань джмеля 5 мс. Яке з комах зробить більше коливань при польоті за одну хвилину і на скільки?4) Звукова хвиля за хвилину робить 2640 коливань. Визначте, який шлях пройде тіло за одну секунду, якщо швидкість звуку рівна 340 м / с.5)У поїзді, що рухається, висить маятник, довжиною 160 см. При якій швидкості поїзда цей маятник почне сильно розгойдуватися, якщо відстань між стиками рейок 12,56 м? Прискорення вільного падіння округлити до 10 м/с2, а число π прийняти рівним 3,14.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Ответ:

Сам ищу, поэтому на все не отвечу)

1)T=12с

V=3Гц

N-?

V=N/t

N=v*t=3*12=36с

2)V=L/T

L=V*T=20*0,5=10 м

3)1) Знаходимо період коливання кожної комахи.

Період коливань (Т) – це фіз. величина, вона дорівнює часу в секундах за яке відбувається одне коливання.

Частота коливань (ν) - це величина обернено пропорційна періоду коливань і дорівнює кількості коливань на секунду.

Т = 1/

Значить період коливань комара дорівнює 1/600 с

А період коливань джмеля дорівнює 5 мс = 0,005 с

2) Число помахів (коливань) за 1 хвилину дорівнює:

N = t/T

де: t – час спостереження, t = 1 хв = 60 с

Число помахів комара:

N = 60/(1/600) = 36000 помахів

Число помахів джмеля:

N = 60/0,005 = 12000 помахів

Тобто за 1 хвилину комар зробить у 3 рази більше помахів або на 24000 помахів більше, ніж джміль.

Сорри, что так мало...

:(