Провідник з опором 0,012 кОм підключено у мережу з напругою 220 В. Визначити  потужність

струму у провіднику. а) 580 Вт; б) 336 Вт; в) 18 Вт; г) вірної відповіді немає.​

Ответы на вопрос

Отвечает Амосов Никита.

Ответ:

Объяснение:

дано R=12 Ом

U=220 Вт

P- ?

P=U^2/R=220*220/12=4033 Вт

г) верного ответа нет