Період піврозпаду Радію становить 1600 років. Через скільки років розпадеться 75% наявних ядер

Радію?Надати розвязок задачі з відповіддю *​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Данил.

Ответ:

Объяснение:

дано T=1600 лет

N=0,25 No

t- ?

N= No/2^ t/T

2^t/T=No/0,25No=4

t/T=2

t=2T=3200 лет

=============

ответ t=3200 лет