Тіло масою 0,2 кг вільно падає без початкової швидкості з висоти 5 м над землею. Визначте імпульс

тіла перед моментом удару об землю. Вважайте g=10 м/с2 Будь ласка допоможіть зробити цю задачу :( ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балакирева Вероника.

Ответ:

2 кг*м/с

Объяснение:

m=0.2 кг     h=2 м    p=?

===

p=m*v

vo=0

h=v²/(2*g)

v==√(2*g*h)

p=m*√(2*g*h)=0.2*√(2*10*5)=2 кг*м/с

===========================