Мотоцикл «Honda», що рухався зі швидкістю 68кмгод почав гальмувати і

через 10с зменшив швидкість до 29кмгод. Знайди модуль прискорення мотоцикла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Негер Іванка.

Объяснение:

Дано

v0=68 км/ч= 170/9 м/с = 18 8/9 м/с

v=29 км/ч= 145/18 м/с = 8 1/18 м/с

t=10 c

Найти

а=?

Решение

a=(v-v0)/t

a=( 8 1/18 - 18 8/9)/10 = - 13/12≈ -1,083 м/с²- знак минус показывает, что мотоцикл тормозит.

Ответ: -1,083 м/с²