Площа меншого поршня гідравлічного преса дорівнює 9 CM ^ 2 . На нього діє сила 200 Н. Площа

великого mathfrak OpuHA -150 CM ^ 2 . . Розрахуй, яка сила діє на більший поршень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмуратов Талгат.

Ответ: 3333Н

Объяснение:

Дано:

S1=9см²

F1=200Н

S2=150см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=200*150/=3333Н