Площа меншого поршня гідравлічного преса 13 см2 , на нього діє сила 260 Н. Площа більшого поршня

211 см2 . Яка сила діє на більший поршень?  

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Екатерина.

Ответ: 4220Н

Объяснение:

Дано:

S1=13см²

F1=260Н

S2=211см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=260*211/13=4220Н