тривалість року на Меркурії так відноситься до тривалості року на Венері, як 11:28 а 1\32 року на

венері становить 7 днів. На скількі днів менше триває рік на Меркурії, ніж на Землі

Ответы на вопрос

Отвечает Красикова Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/32 года = 7 дней

весь год  7*32 = 216 дней - Венера

Меркурий/ Венера = 11х/28 х

28 х = 216

х = 7,71

тогда прод года на Меркурии 11*7,71 = 85 дней

Ответ: 365-85 = на 280 дней