Повний оберт Землі навколо Сонця триває 365 діб,Венери на 219 земних діб менше,ніж Землі,а Меркурія

на 58 земних діб менше,ніж Венери.На скільки діб більше триває оберт навколо Сонця Землі,ніж оберт Меркурія?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабешко Яна.

Відповідь:

на 277 діб.

Покрокове пояснення:

1). 365 - 219 = 146 (д.) триває оберт Венери;

2). 146 - 58 = 88 (д.) триває оберт Меркурія;

3) 365 - 88 = 277 (д.) на 277 діб оберт Землі триває більше, ніж оберт Меркуія.