Знайдіть значення С (сталої) для первісної функції: Графік первісної проходить через точку

М(-1;0) Графік первісної проходить через точку М(-1;0) 1 f(x)=3x5-4x

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Ответ:

\ f(x)=3x^5-4x

Знайдемо первісну функції:

\ F(x)=\dfrac{1}{2}\ x^6-2x^2+C

В умові задачі сказано, що первісна проходить через точку \ M(-1;0)

, підставимо у формулу:

\ 0=\dfrac{1}{2}\ (-1)^6-2(-1)^2+C

\ 0=\dfrac{1}{2}\ -2+C

\ C=\dfrac{3}{2}

Объяснение: