Тривалість повного оберту Плутона навколо своєї осі становить 6 земних діб і 7 годин.За скільки

годин Плутон зробить повний оберт навколо своєї осі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

1 доба -24 години

24*6+7=144+7=151 годин