Тривалість рейсу одного теплохода становить 12 діб,а другого 15 діб.Через скільки діб вони знову

зустрінуться в порту, якщо сьогодні обидва теплоходи відбули в рейс? Напишіть розв'язання задачі! ДАМ 20 БАЛЛОВ ЗА ОТВЕТ

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Марта.

Щоб знайти, коли вони прибудуть одночасно, треба знайти їхнє НСК. Для цього спочатку розкладемо 12 і 15 на прості множники.
12 = 2 * 2 * 3
15 = 3 * 5
Тоді НСК = 12 * 5 = 15 * 4 = 60
Відповідь: 60 діб.