Задача 1. Фермер відправив у місто 1574 кг смородини, вишень - на 974 кг більше, ніж смородини, а

малини - на 875 кг менше, ніж смородини і вишень разом. Скільки кілограмів малини фермер відправив у місто? Задача 2. Одна палітурна майстерня може оправити 360 книг за 6 днів, а друга - за 12 днів. За скільки днів оправлять 360 книг обидві майстерні разом, якщо продуктивність праці кожної з них не зміниться? Задача 3. Перший оператор може набрати на компютері 300 сторінок рукопису за 30 днів, а другий - за 20 днів. За скільки днів виконають цю роботу обидва оператори разом, якщо продуктивність праці кожного з них не зміниться? Задача 4. 12 робітників за 5 днів викопали 420м рову. Скільки метрів рову викопував кожен робітник за день? Задача 5. Узимовийперіод для годівлі восьми корів за 7 днів витратили 1960 кг силосу. Скільки кілограмів силосу витрачали на одну корову за 1 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Олеся.
1574+974=2548кг вишни      1574+2548=4122 кг смород и вишни                      4122-875=3247кг малины                                                                                   2)360/6=60             360/12=30            60+30=90    360/90=4дня                             3)300/30=10     300/20=15  10+15=25    300/25=12дней                                      4)12*5=60     420/60=7                                                                                    5)7*8=56      1960/56=35
Отвечает Сычев Иван.
Задача1
вишні-600кг.
малина-299кг.