Фермер відвіз у місто 90кг смородини, вишень на 380 кг більше, ніж смородини, а малини на 420 кг

менше, ніж смородини і вишень разом, скільки кілограмів малини відвіз фермер у місто.

Ответы на вопрос

Отвечает Макиев Альберт.
90+380 = 470 (кг вишень)
смородини и малини 470+90
(470+90)- 420=140 (кг малини)