1.Приватне господарство відправило в місто 1574 кг смо родини, вишень на 974 кг більше, ніж

смородини, а ма лини - на 875 кг менше, ніж смородини і вишень разом. Скільки кілограмів малини відправило в місто приватне підприємство? 2.Площа прямокутника 72 СМ2 Довжина однієї зі сторін 12 см. У скільки разів ширина прямокутника менша від його довжини? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПОСТАВЛЮ 5 ЗІРОК

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Владислав.

Відповідь:

1.3247

2. 2

Покрокове пояснення:

1.

1) 1574+974=2548(кг) - вишень

2) 1574+2548=4122(кг) - смородини і вишень разом

3) 4122-875=3247(кг) - малини

2.

1) 72:12=6(см) - ширина

2) 12:6=2

Отвечает Стефанков Вадим.

Ответ:

1673 кг

Пошаговое объяснение:

1)1574+974=2548(кг) - вишни

2)2548-875=1673(кг) - малины

Ответ : 1673 кг малины отправили в город