в урні лежать 3 чорні 2 червоні 5 зелених і 6 синіх кульок із неі навмання виймають одну кульку яка

ймовірність того що вона не синя

Ответы на вопрос

Отвечает Кропачева Юля.

Ответ:

5/8

Пошаговое объяснение:

количество не синих: m = 3 + 2 + 5 = 10

количество всех: n = 10 + 6 = 16

P = m/n = 10/16 = 5/8