Помогите решить хоть что то пожалуйста 1. З колоди у 52 карти навмання виймають 3 карти. Яка

ймовірність того, що витягнуть даму, короля і туза? 2. Взяли навмання два додатних числа, кожне з яких не більше 1. Яка ймовірність того, що їх сума не перевищує 1, а добуток не перевищує 2/9? 3. Вироби, якi виготовляє завод, з iмовiрнiстю 0,09 мають дефект. Працюють два контролери, причому вирiб потрапляє до кожного з них з однаковою ймовiрнiстю. Перший контролер бракує поганий вирiб з ймовiрнiстю 0,85, а другий - з ймовiрнiстю 0,91. Яка ймовiрнiсть того, що довiльно взятий вирiб буде забраковано ? 4. Імовірність проростання насіння даної рослини =0,82. Знайти імовірність того, що з 880 посаджених насінин число пророслих буде між 790 і 830. Знайти імовірність того, що число пророслих буде 720. 5. Що ймовiрнiше: виграти в шахи у рiвносильного противника двi партiї з п'яти чи не бiльше двох з шести ? 6. Знайти ймовірність того, що вибране навмання двозначне число не є кратним 10. а) 1 100 ; б) 0,1; в) 0,9; г) 0,5; д) відповідь відсутня. 7. Гіпотези, які висуваються в задачі, що передбачає використання формули повної ймовірності, обов’язково мають задовольняти такі умови (обрати набір, що містить всі необхідні умови): а) їх має бути не менше п’яти; б) всі гіпотези попарно незалежні і в сумі складають простір елементарних подій; в) всі гіпотези попарно незалежні; г) гіпотези в сумі складають простір подій; д) відповідь відсутня. 8. У схемі незалежних випробувань ймовірність успіху при кожному випробуванні: а) одна й та сама; б) 1; в) 0; г) приймає різних значень. 9. Гіпотези, які припускаються для події А в формулах повної ймовірності та Байєса повинні бути: А) незалежні; б) несумісні; в) попарно несумісні; г) попарно незалежні. 10. Функція φ(x) в локальній теоремі Муавра—Лапласа: а) парна; б) непарна; в) ні парна ні непарна; г) відповідь відсутня. 11. Функція Ф (x) в інтегральній теоремі Муавра—Лапласа: а) парна; б) непарна; в) ні парна ні непарна; г) відповідь відсутня. 12. Ймовірність може приймати значення: а) [-1; 1]; б) 0% - 100% в) будь-яке додатнє; г) [0;1]; д) відповідь відсутня. 13. Закінчить означення: Три події A1, A2 і A3 називають незалежними, якщо ... . 14. Якщо події A1, A2, ..., An незалежні то протилежні до них події є: а) також незалежні; б) залежні; в) нічого сказати не можемо; в) відповідь відсутня.

Ответы на вопрос

Отвечает Паньшина Ирина.

Ответ:

1) \frac{36}{24115}≈0,0015%

Пошаговое объяснение:

1) 3 колоды по 52е карты, всего 52*3=106. Дам, королей и тузов по 4е в колоде, то есть в 3х колодах по 4*3=12 штук.

  \frac{12}{106}=\frac{6}{53} - вероятность вытянуть даму

  \frac{12}{105}=\frac{4}{35} - вероятность вытянуть короля(в колодах уже нет 1й дамы)

  \frac{12}{104}=\frac{3}{26} - вероятность вытянуть туза(нет короля и дамы)

Общая вероятность:

  \frac{6}{53} *\frac{4}{35}* \frac{3}{26} =\frac{6*4*3}{53*35*26}=\frac{6*2*3}{53*35*13}=\frac{36}{24115}≈0,0015%