дою 50 балів допоможіть треба написати умову решенія есть. Два кути відносяться як 2 відноситься до

7. Знайти кути. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юник Софія.

Ответ:

Умова задачі: два кути відносяться як 2 відноситься до 7. Знайти кути.

Позначимо перший кут як x, а другий кут як y.

За умовою, відношення між кутами є таким:

x : y = 2 : 7

Щоб знайти значення кутів, потрібно знайти співвідношення між ними.

Можна записати рівняння:

x/y = 2/7

Щоб знайти значення кутів, потрібно знайти співвідношення між ними.

Можна записати рівняння:

x/y = 2/7

Можна помножити обидві частини рівняння на 7, щоб позбавитися від знаменника:

7 * (x/y) = 7 * (2/7)

Отримаємо:

7x = 2

Поділимо обидві частини рівняння на 7, щоб знайти значення x:

x = 2/7

Тепер можна знайти значення y, використовуючи співвідношення між кутами:

x/y = 2/7

Підставимо значення x:

(2/7) / y = 2/7

Можна помножити обидві частини рівняння на y, щоб позбавитися від знаменника:

(2/7) * y = 2/7 * y

Отримаємо:

2 = 2/7 * y

Поділимо обидві частини рівняння на (2/7), щоб знайти значення y:

y = 2 / (2/7)

y = 7

Отже, перший кут дорівнює 2/7, а другий кут дорівнює 7.

?це?